Záujemcom o automatické zasielanie notifikácií o nových príspevkoch

Ak máte záujem o automatické odoberanie emailov o nových príspevkoch, tak sa zaregistrujte v políčku v ľavej lište

Prečo kandidujem

Prečo kandidujem na funkciu starostu obce?

Rozhodol som sa, že v nastávajúcich voľbách starostu v novembri 2018 sa chcem uchádzať o funkciu starostu obce Marianka.

Mnohí Mariančania si pamätajú, keď som ako dieťa v Marianke trávil prázdniny a víkendy, ako som s nimi hravál futbal na Dankovom. Tálky, Kraciny, Spodky, Lúky boli len družstevné polia, cez ktoré prechádzala poľná cesta. V Exercičnom dome sa usporadúvali zábavy a svadby, zachytené aj fotografiách mojich rodičov, ešte stále ich živo vidím pred sebou. Ide o spomienky, ktoré mi pripomínajú moje detstvo v Marianke.

Pred niekoľkými rokmi som sa sem vrátil ako Váš sused. Našu obec Marianka som spoznával detskými očami, očami svojich príbuzných. Dnes vidím Marianku z pohľadu obyvateľa, ktorý sem prišiel z mesta a chce tu pokojne bývať. Za posledných vyše desať rokov aktívnejšie vnímam dianie v Marianke, nie sú mi ľahostajné problémy jej obyvateľov, často sa o nich s mnohými občanmi rozprávam. Život v mojom okolí ma zaujíma. Chcem sa aktívne zapájať do jeho diania. Chcem prispieť k tomu, aby naša Marianka bolo miesto pre pokojný život, kde je radosť bývať. 

Tí, ktorí sa zúčastňujete na obecných zastupiteľstvách, ste mali možnosť spoznať moje názory aj ako poslanca OZ, tí , ktorí navštevujete môj blog www.MariankaNahlas.sk ich poznáte tiež a vidíte moju snahu niečo v našej obci zmeniť alebo vyriešiť. Aktívne som napríklad niekoľkokrát vyzval aj s ďalšími poslancami starostu obce, aby rozhodnutia stavebného či obecného úradu boli zverejňované. Transparentnosť je mojim krédom.

Mám rodinné zázemie, manažérske skúsenosti a schopnosti aj vzdelanie na to, aby som sa uchádzal o post starostu našej obce Marianka.

Prosím oboznámte ma so svojim  názorom, zastavte ma na ulici, pýtajte sa ma. Pokiaľ to bude v mojich silách, rád odpoviem na všetky Vaše otázky.

Jedine  našim záujmom o naše okolie a záujmom o činnosť tých, ktorých si zvolíte, môžeme zlepšiť život okolo nás.

Sledujte môj blog www.mariankanahlas.sk,
alebo moju facebookovu stránku www.facebook.com/peterjelacicmarianka.

Mojím a naším cieľom je mať našu Marianku lepšiu, peknú, pokojnú, kde sa nám spolu bude dobre žiť.

Nie je mi jedno, čo sa deje v Marianke.

Marianka potrebuje reštart.