Záujemcom o automatické zasielanie notifikácií o nových príspevkoch

Ak máte záujem o automatické odoberanie emailov o nových príspevkoch, tak sa zaregistrujte v políčku v ľavej lište

Stránky

O mne

Dovoľte, aby som sa Vám predstavil.

Mnohí ma poznáte ako poslanca Obecného zastupiteľstva, keď som bol zvolený v novembri 2014.

Narodil som sa v Bratislave, kde som až donedávna s mojou rodinou žil. Mám 49 rokov. Som ženatý a mám dve deti. Moja rodina pochádza z Marianky a dodnes tu žijú moji príbuzní. 

Vyštudoval som strojnícku priemyslovku a Strojnícku fakultu Slovenskej technickej univerzity. Niekoľko rokov som pracoval v Slovnafte a potom sa moja profesionálna dráha spojila s automotive odvetvím. Pracoval som pre rôzne zastúpenia automobilových značiek na Slovensku. V rokoch 2000-2006 som pracoval ako konateľ zahraničnej spoločnosti, ktorá vyrástla počas môjho pôsobenia z 2 zamestancov až na 50 pri mojom odchode zo spoločnosti. Ukončil som postgraduálne štúdium súdneho znalectva v cestnej doprave a v r. 2011 som bol oficiálne vymenovaný za súdneho znalca, vedeného na Ministerstve spravodlivosti SR v zozname na znalcov, tlmočníkov a prekladateľov.

Dnes sa aktívne venujem súdnemu znalectvu, riešeniu dopravných nehôd, pomoci ľudom pri problémoch s určovaním výšky škody na vozidlách a ich následných vzťahom s poisťovňou, oceňovaniu vozidiel.

Rozprávam plynule anglicky a nemecky, zaujíma ma dianie okolo mňa a v mojom okolí.

                                                                                     Peter Jelačič ml.