Záujemcom o automatické zasielanie notifikácií o nových príspevkoch

Ak máte záujem o automatické odoberanie emailov o nových príspevkoch, tak sa zaregistrujte v políčku v ľavej lište

Stránky

pondelok 31. marca 2014

Aktualizovaná stránka "Južná cesta"

Na stránku "Južná cesta" bolo umiestnených niekoľko fotografií ako to tam vyzerá.

klikni sem -> Južná cesta

7 komentárov:

 1. Je povšimnutia
  hodné, že hlavnými iniciátormi petícií sú podľa adries trvalého aj obyvatelia mestských
  častí Bratislavy. Taký veľký je záujem o našu obec!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ako keby som čítal reakciu starostu na petície v Marianke, presne v tomto znení sa tam starosta aj vyjadruje. A je pekné sa schovávať za anonym. Iniciátormi petície sú ľudia, ktorí majú k Marianke nejaký vzťah. Toľko k tomuto komentáru. A veta: "Taký veľký je záujem o našu obec!", tak túto som už viackrát počul z úst starostu. Presne. Takže len si môžem myslieť, kto to sem napísal.

   Odstrániť
  2. Pátraj a snor ďalej !

   Odstrániť
  3. nie to nepisal jurika
   to bol porges, ved je ako jeho dvojca, ale najsmiesnejsie na tom je to, ze sam porges nevidi, ze jurika ho len vyuziva, je mi vlastne porgesa luto, tak vela pre neho robi, kryje ho, ako len moze a nakoniec mozno este, ked nebude uplne vsetko stratene, pride aj sam p. inzinier porges na to, ze jurika ho len vyuzil

   Odstrániť
 2. To mohol vložiť nejaký obmedzenec, ktorý len skopíroval starostov text. Mimochodom, slovo "starosta" pochádza zo slova "starať sa". Ale o všetkých, nie len seba a svojich vyvolených ! Súčasný starosta Marianky skončil - funkčne, morálne a dúfajme že aj trestne.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zabudol si sa podpísať mudrc!

   Odstrániť
  2. TY TIEZ, mudrc!!! moralka a etika terajsiemu starostovi nic nehovori a dufam, ze mu to raz niekto spocita

   Odstrániť